Методи оцінки вибору варіантів у використанні інвестицій

У даній статті наводяться сучасні принципи і методологічні підходи при оцінці інвестиційних проектів. Аналізуються фінансово-економічні показники і коефіцієнти, які використовуються у вітчизняній і зарубіжній практиці. In the given article the modern principles and methodological approaches for want of to evaluation investment projects are resulted. The financial and economic parameters and factors are analysed which are used in domestic and foreign practice.

Гавран В. Я. Методи оцінки вибору варіантів у використанні інвестицій / В. Я. Гавран // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 120–124. – Бібліографія: 2 назви.