Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто найстаріше видання з колекції рідкісної та цінної книги НТБ НУ «Львівська політехніка». Подано коротку історичну довідку про історію створення книги. Здійснено опис характерних особливостей сучасного стану видання, охарактеризовано його структуру та фізичний стан. The oldest publication of rare and valuable books collection of Lviv Polytechnic STL was considered. The short history of the book was presented. The description of the characteristics of the publication current condition was done, its structure and physical condition were characterized.

фізичний стан, структура, блок, палітурка, корінець, маргінальні записи, екслібрис, physical condition, structure, block, cover, spine, marginal notes, bookplate

Оробчук О. М. Стародруковані видання у фонді НТБ Національного університету «Львівська політехніка»: Хіромантія (1531) / О. М. Оробчук // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали третьої науково-практичної конференції, 29 вересня 2011 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редколегія: О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 304-309. - Бібліографія.

Endorsement

Review