Ідентичність архітектури як фактор розвитку регіону

Thumbnail Image

Розглянуто можливості використання категорії ідентичності для активізації розвитку міста і регіону. Показано використання архітектури як медіатора існуючих і проектованих ідентичностей. Викладено “реставраційний” і “новий” методи архітектурного проектування ідентичностей. The possibilities of application of category of identity for activation of city and region development are considered.The use of architecture is shown as a mediator of existent and designed identities.The ‘restoration’ and ‘new’ methods of the architectural designing of identities are expounded.

Черкес Б. С. Ідентичність архітектури як фактор розвитку регіону / Б. С. Черкес // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 632 : Архітектура. – С. 4–6. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review