Видавництво Львівської політехніки

The article focuses on SAP information system, its main characteristics and capabilities to organize electronic documents and providing material and financial supply company.

електронний документообіг, фінансово-розрахункова документація, інформаційна система, засіб автоматизації

Марчик О. Використання системи SAP для документаційного забезпечення матеріально-фінансового постачання підприємства / Ольга Марчик, Олександр Марковець // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 48–49. – Бібліографія: 2 назви.