Стаття присвячена подіям, які відбувалися в Польщі в період від кінця 70-х до початку 80-х років. Показані основні опозиційні організації, що існували в той період в країні, умови їх виникнення і основні напрямки іяльності. The material is devoted to events, which occurred in Poland during the end 70 – beginning 80 years. Are shown basic of opposite organization, which the conditions of their occurrence and basic directions of activity worked during this period in the country.

Філімонов С. М. Польські опозиційні організації і їх боротьба проти тоталітарного режиму в країні / С. М. Філімонов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 408 : Держава та армія. – С. 133–138. – Бібліографія: 8 назв.