Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Представлено аналітичну формулу залежності хімічного потенціалу від концентрацій донорної і акцепторної домішок та енергії іонізації донора, яка справедлива в області слабкого виродження носіїв заряду. Запропоновано метод визначення концентрацій донорної і акцепторної домішок та енергії іонізації донора з експериментальних температурних залежностей коефіцієнта термо-ЕРС. The analytical formula of chemical potential dependence from donor and acceptor concentrations and donor ionization energy is presented. This formula is valid in the region of weak charge carrier degeneration. The method of determination of donor and acceptor concentrations and donor ionization energy from experimental temperature dependences of thermo –e.m.f. coefficient is proposed.

концентрацій донорної і акцепторної домішок, енергії іонізації донора, determination of donor and acceptor concentrations, donor ionization energy

Буджак Я. С. Хімічний потенціал як важлива характеристика в аналізах кінетичних властивостей кристалів / Я. С. Буджак, О. В. Зуб // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 646 : Електроніка. – С. 110–113. – Бібліографія: 4 назви.