Армія в охоронній системі Гетьманату Павла Скоропадського

Проаналізовано перебіг подій квітня – грудня 1918 р., висвітлено характер державно-правового режиму Гетьманату, роль і місце національних Збройних сил, а також офіцерських формувань у справі підтримання правопорядку та стабільності панівного режиму. In this article is analyzed the motion of actions that took place from April till December of 1918, covered the character of Hetmanat state-legal reign, role and value of national armed forces as long as officer formations for bringing order and stability for the governing class.

Барановська Н. М. Армія в охоронній системі Гетьманату Павла Скоропадського / Н. М. Барановська, О. Г. Макарчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 634 : Держава та армія. – С. 63–67. – Бібліографія: 14 назв.