Інтерпретація зла і страждання в працях архієпископа Кримського Луки

Проаналізовано ідеї Св. Луки про зло і страждання. Св. Лука визнає необхідність недосконалості у людському житті, але вказує на те, що люди повинні мати можливість рости і розвиватися, аби наблизитися до того, якими їх задумав Бог. Зіштовхуючись зі стражданнями у житті, люди одержують можливість мудрішати й навчатися, що було б неможливим, якби вони були позбавлені досвіду протиборства добра і зла. The article gives the analysis of St. Luke’s ideas about evil and suffering. St. Luke noticed the need of imperfectness in the person’s life, but he also noticed the fact that people should have the opportunity to develop so that to come closer to image of God’s idea. Facing misfortunes in life people have the opportunity to become wiser and to study which would be impossible if they did not have that experience of the opposition good – evil.

дух, зло, страждання, spirit, evil, suffering

Халезова Л. Інтерпретація зла і страждання в працях архієпископа Кримського Луки / Любов Халезова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 578 : Філософські науки. – С. 84–88. – Бібліографія: 8 назв.