Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

У роботі проаналізований спектр коливних процесів стрічкових носіїв інформації, спричинених збурюючими факторами вузла ведучого вала. Наведений спектр при експериментально підібраному додатковому дисбалансі, який компенсує вплив першої гармоніки і дозволяє зменшити коефіцієнт детонації.

Кузьмінський В. Є. Аналіз спектра коливних процесів стрічкових носіїв інформації, спричинених збурюючими факторами вузла ведучого вала / В. Є. Кузьмінський, В. М. Худоба // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 124–127.