Національний університет "Львівська політехніка"

Здійснено аналітичне дослідження проблем оцінювання відповідності засобів обчислювальної техніки та визначені шляхи їх вирішення. Запропоновано метод оцінювання рівня якості об’єктів з безпосередньою участю користувача, для реалізації якого розроблено алгоритм. The analysis of problems is conducted and the ways of task solution are determined. The method of object quality level formation by the employment of a flexible algorithm, whose realization implies the direct participation of a user.

дослідження, обчислювальна техніка, алгоритм

Бубела Т. З. Підтвердження відповідності як інструмент належної якості засобів обчислювальної техніки / Т. З. Бубела, П. Г. Столярчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 658 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 20-25. – Бібліографія: 6 назв.