Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проекти, в яких ландшафтний дизайн є основним методом формування архітектури відкритих громадських просторів. In article it is listed projects in which the landscape design is the basic method of formation of architecture of open public spaces.

кафедра дизайну архітектурного середовища, ландшафтний дизайн, відкритий громадський і театральний простори, the department of design of architectural environment, landscape design, open public and theatrical spaces

Богданова Ю. Л. Результати ландшафтного проектування на кафедрі дизайну архітектурного середовища Національного університету "Львівська політехніка" на початку ХХІ ст. / Ю. Л. Богданова, Х. І. Ковальчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 674 : Архітектура. – С. 229–235. – Бібліографія: 5 назв.