Інформативність багатоканальних засобів вимірювання

Одержано вираз для оцінювання кількості інформації, що сприймається багатоканальним засобом, та встановлено, що його інформаційну ефективність можна підвищити, збільшуючи тривалість опрацювання вимірювальних сигналю при забезпеченні необхідної точності їх відтворення. Из полученного выражения по оценке количества информации, воспринимаемого многоканальным средством измерения от объекта, следует, что его информационную эффективность можно повысить увеличением длительности обработки измерительных сигналов, обеспечивая необходимую точность их воспроизведения. The measurement object information quantity received by the multichannel instrument with the needed accuracy is estimated, and it is found: the information efficiency may be higher due to the channel capacity and measurement signal power reduction.

Івахів О. Інформативність багатоканальних засобів вимірювання / О. Івахів // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 102–111. – Бібліографія: 7 назв.