Концепція міст-садів та їх реалізація у Галичині

Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Дисертаційну роботу присвячено дослідженню особливостей формування міст-садів у Галичині, а також розробці містобудівних принципів та методичних рекомендацій для збереження та розвитку дільниць, запроектованих відповідно до концепції міст-садів, в сучасних містах, зокрема для м. Львова. The thesis is dedicated to the study of the garden cities formation peculiarities in Galicia (Halychyna), as well as the development of urban planning principles and methodological recommendations for the preservation and development of districts designed according to the garden city concept in modern cities, in particular for the city of Lviv.

урбаністика, містобудування, містобудівна система, архітектурне середовище, просторова структура, сталий розвиток, екологічний баланс, ландшафт, озеленення, міський парк, ландшафтно-архітектурний комплекс, історико-архітектурний опорний план, автентичність, утопія, Львів і Краків, urbanism, urban planning, urban planning system, architectural environment, spatial structure, sustainable development, ecological balance, landscape, greening, city park, landscape-architectural complex, historical and architectural reference plan, authenticity, utopia, Lviv and Krakow

Турчин Б. Р. Концепція міст-садів та їх реалізація у Галичині : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії (РhD) : 191 – архітектура та містобудування (19 – Архітектура та будівництво) / Богдан Романович Турчин ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2024. – 340 с. – Бібліографія: с. 234–252.

Endorsement

Review