Експериментальне визначення параметрів синхронних виконавчих мікродвигунів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті обґрунтовані методи спрощеного експериментального визначення основних параметрів електроннокерованих синхронних виконавчих двигунів малої потужності з метою оцінки допустимості їх роботи в режимах, що відрізняються від номінального. In this paper the symplified experimental methods of determination of the permanent magnet exitated electronic controlled smoll synchronouse motor parameters are discribed and the recomendation for such motors using in non-rated conditions are given.

Завгороднїй В. Д. Експериментальне визначення параметрів синхронних виконавчих мікродвигунів / В. Д. Завгороднїй, І. Ф. Снітков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 65-69. – Бібліографія: 2 назви.