Перехідні процеси у вібраційних технологічних машинах із дебалансним приводом

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто перехідні процеси у вібраційних технологічних машинах із дебалансним приводом. За допомогою експериментально отриманих характеристик обґрунтовано методику, що дозволяє одержати мінімальні перехідні процеси в момент запуску та зупинки (АВТМ ВТМ) із дебалансним приводом.
In this article the analysis of transitional processes is conducted in the technological machines of vibrations from where by occasion. On the base of analysis of the experimentally got descriptions grounded method, that allows to get minimum transitional processes in the moment of start and stop from where by occasion.

Берник П. С. Перехідні процеси у вібраційних технологічних машинах із дебалансним приводом / П. С. Берник, Р. В. Чубик // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 25–34.