Thumbnail Image

2002-03-26

Запропонована енергоощадна технологія підготовки до ткацтва основної пряжі із целюлозних волокон. Застосування розробленої технології дає змогу значно скоротити енерговитрати у ткацьких виробництвах текстильної промисловості.
Basing on a physic-chemical substantiation, the technology is offered which allows to keep energy, preparation of a fabric from cellulose fibres tu manufacturing. The application of our technology allows considerably to redduce expenses of energy in weaver’s manufactures of a textile industry.

Фізико-хімічне обгрунтування та розробка енергоощадних препаратів для шліхтування основної пряжі із целюлозних волокон / Л. Ганзюк, Л. Семенюк, А. Ткачук, А. Ганзюк, О. Березюк // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 126–128.

Endorsement

Review