Програмні інструментальні засоби ігрового моделювання мультиагентних систем

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описується розроблений інструментальний програмний засіб, призначений для дослідження методів прийняття рішення в мультиагентних системах. Моделювання мультиагентних систем базується на методах теорії ігор, які дозволяють визначити структуру гри, умови взаємодії між гравцями, функції винагород. This paper describes the developed program tool which is intended for research of decision making methods in the myltiagent systems. Multiagent system which are modeled in this work are based on the game theory methods,which define a structure of game, terms of cooperation between players,functions of rewards.

мультиагентна система, моделювання, ООП, multiagent system, modeling, OOP

Кравець П. О. Програмні інструментальні засоби ігрового моделювання мультиагентних систем / П. О. Кравець, Д. В. Полівенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 651 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 168–181. – Бібліографія: 16 назв.

Endorsement

Review