Причини утворення та форми банківсько-страхових груп

Досліджуються передумови виникнення нових структурних утворень на фінансовому ринку, якими стали банківсько-страхові групи та страхово-банківські групи. Розглядається досвід зарубіжних країн у цьому секторі фінансового ринку. У роботі досліджуються особливості різних організаційних форм банківсько-страхових груп, а також аналізуються недоліки та переваги цих утворень. In article preconditions of occurrence of new structural formations in the financial market what became bancassurance and assurbanking are investigated. Experience of foreign countries in this sector of the financial market is considered. In work features of different organizational forms of bancassurance are investigated, and also lacks and advantages of these formations are analyzed.

банківсько-страхова група, страхово-банківська група, фінансовий холдинг, bancassurance, assurbanking, financial holding

Іващук Н. Л. Причини утворення та форми банківсько-страхових груп / Н. Л. Іващук, О. В. Іващук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 611 : Проблеми економіки та управління. – С. 64–71. – Бібліографія: 11 назв.