Thumbnail Image

Проаналізована діяльність Р. Сушка у військовій формації Січових Стрільців Армії УНР у першій половині 1918 р. Показано його місце і роль у становленні Збройних сил Української Народної Республіки. In this article is the activity of R. Sushko in the military structure of Sich Rifles of the Ukrainian National Republic Army in the first half of 1918 is analysed. His place and role in the creation of the Armed Forces of the Ukrainian National Republic is shown.

Куций А. Ф. Участь Романа Сушка у бойових діях військової формації Січових Стрільців Армії УНР (січень–квітень 1918 р.) / А. Ф. Куций // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 693 : Держава та армія. – С. 102–109. – Бібліографія: 33 назви.

Endorsement

Review