Дослідження сухих будівельних сумішей для різних умов тверднення

Встановлено вплив добавок-прискорювачів на властивості сухих будівельних сумішей та їх компактибільність з іншими добавками. Досліджено швидкість набору міцності розчину за різних умов тверднення. Influence of acceleration additives on the behavior of dry building mixtures and their compatibility with other additives was determined. The speed with what mortar gains the strength in different conditions of hardening was investigated.

сухі будівельні суміші, редиспергувальний порошок, ефір целюлози, прискорювачі тверднення, dry building mixtures, redispersive powder, cellulose ester, hardening accelerators

Терлига В. С. Дослідження сухих будівельних сумішей для різних умов тверднення / В. С. Терлига, Х. С. Соболь, М. В. Михайловський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 270–274. – Бібліографія: 5 назв.