Організаційно-документаційне забезпечення діяльності бібліотеки ВНЗ

Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто проблеми організаційно-документаційного забезпечення діяльності бібліотеки ВНЗ. Розкрито сутність організаційно-розпорядчої, технологічної та науково-методичної документації. Проаналізовано основні документи, що застосовуються в організації, управлінні та діяльності бібліотеки вишу. Problems of organisational documentation support of higher education institution library are considered. The nature of organisational prescriptive, technologic and scientific-methodical documentation is exposed. Major documents used in organisation, management and functioning of higher education institution library are analysed.

система організаційно-розпорядчої документації, положення, посадові та технологічні інструкції, номенклатура справ, system of organisational prescriptive documentation, terms of reference, duty and technological regulations, case nomenclature

Лебедюк О. О. Організаційно-документаційне забезпечення діяльності бібліотеки ВНЗ / О. О. Лебедюк // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 536-547. - Бібліографія: 4 назви.