Приведення до ефективних обчислень ортогональних перетворень Хартлі

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто узагальнений підхід ефективного обчислення дискретного перетворення Хартлі на основі циклічних згорток. Підхід базується на приведенні матриці показників і матриці знаків дійсного базису трансформування до еквівалентних циклічних блоково-матричних структур.
The general method of efficient computation discrete Hartley transform using of circular convolutions is considered. The method is based on the presentation of the matrix of powers and signs of the real harmonic transform basis to the equivalent block-matrix structures.

Процько І. 0. Приведення до ефективних обчислень ортогональних перетворень Хартлі / І. 0. Процько // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 85–89.