Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовані аналітично і визначені наближені числові величини опірних і витратних характеристик вільного перетікання повітряного потоку через вільний отвір трубопроводу в необмежений простір. In the article analysed analytically and definite close numeral values of resistance and expenses descriptions of free air flow of current through the free air jet in unlimited space.

Жуковський С. Опірні і витратні характеристики вільного перетікання повітряного потоку через отвір торця циліндричного трубопроводу в необмежений простір / С. Жуковський, О. Довбуш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 561 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 14–20. – Бібліографія: 7 назв.