Розглянуто поняття та зміст інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності оперативних підрозділів у протидії злочинам у сфері економіки. Охарактеризовано методи та завдання інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності оперативних підрозділів. Визначено основні міністерства і відомства як джерела отримання необ- хідної інформації для забезпечення протидії зазначеним злочинам. Окреслено чинники, що вказують на неналежне інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності оперативних підрозділів у протидії злочинам у сфері економіки.
A concept and maintenance of the informaciyno-analitichnogo providing of activity of operative subsections is considered in counteraction crimes in the field of economics. Methods and tasks of the informaciyno-analitichnogo providing activity of operative subsections are described. Certainly basic ministries and departments as sources of receipt of necessary information for providing of counteraction the noted crimes. Outlined factors which specify on improper informaciyno-analitichnogo providing of activity of operative subsections in counteraction crimes in the field of economics.
Рассмотрено понятие и содержание информационно-аналитического обеспечения деятельности оперативных подразделов в противодействии преступлениям в сфере экономики. Охарактеризованы методы и задания информационно-аналитического обеспечения деятельности оперативных подразделов. Определенно основные министерства и ведомства как источники получения необходимой информации для обеспечения противодействия отмеченным преступлениям. Очерчено факторы, которые указывают на неподобающее информационно-аналитического обеспечения деятельности оперативных подразделов в противодействии преступлениям в сфере экономики.

економічні злочини, оперативні підрозділи, інформаційне забезпечення, завдання, мета, бази даних, джерела інформації, economic crimes, operative subsections, informative providing, task, purpose, databases, information generator, экономические преступления, оперативные подразделы, информационное обеспечение, задание, цель, базы данных, источника информации

Гула Л. Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності оперативних підрозділів у протидії злочинам у сфері економіки / Лев Гула, Юрій Доліновський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 906 (20). — С. 136–141.