Високоміцні бетони з підвищеною ударною в’язкістю для промислових підлог

Національний університет «Львівська політехніка»

високоміцний бетон, ударна в’язкість, інженерний цементуючий композит, промислова підлога, дисперсне армування, ультрадисперсна мінеральна добавка, експлуатаційні властивості, high strength concrete, impact resistance, Engineered Cementitious Composite, industrial floor, dispersed reinforcement, ultrafine mineral additive, operational properties

Сидор Н. І. Високоміцні бетони з підвищеною ударною в’язкістю для промислових підлог : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії : 192 – будівництво та цивільна інженерія ( 19 – Архітектура та будівництво) / Назар Іванович Сидор ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2021. – 205 с. – Бібліографія: с. 176–192 (163 назви).