Євген Коновалець на чолі УВО-ОУН

Показано постать активного учасника Української революції 1917–1921 рр., полковника армії УНР, керівника національного руху Євгена Коновальця на тлі епохи визвольної боротьби за незалежну Українську державу. Розкрита позиція голови УВО-ОУН та його бачення вирішення української справи у міжвоєнний період. The political figure of J. Konovalets, an active participant of the Ukrainian revolution of 1917–1921 a colonel of UNR army, the leader of nationalist movement against the backround of liberation struggle for Ukrainian in dependent state has been shown. The position of UVO-OUN leader and his vision of Ukrainian perspective in the inter-war period has been relealed.

Гаврилів І. О. Євген Коновалець на чолі УВО-ОУН / І. О. Гаврилів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 502 : Держава та армія. – С. 71–79. – Бібліографія: 38 назв.