Особливості використання сучасних LMS-систем підтримки навчального процесу дистанційної освіти

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В роботі розглядається специфіка використання LMS-систем (Moodle) у організації дистанційної освіти. Authors considered the features of the using of the LMS-systems (Moodle) in the controlled from distance education.

електронні системи управління навчанням, дистанційна освіта, learning management system, distance education

Арапов І. П. Особливості використання сучасних LMS - систем підтримки навчального процесу дистанційної освіти / І. П. Арапов, С. М. Арапов // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 40–42. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review