Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянyта сукупність абсолютних та відносних показників діяльності підприємства та здійснюється оцінка відповідності кожного з них певним умовам. На основі такої оцінки запропоновано використовувати як критеріальний показник "рентабельність власного капіталу за нерозподіленим прибутком" для вартісно-орієнтованих підприємств у галузях із динамічним зростанням, та "рентабельність власного капіталу" – для підприємств, що працюють у стабільних галузях. The article deals with the group of absolute and relative indices of enterprises. The evaluation of the conformity of each of them to certain conditions is accomplished. On the basis of such evaluation, it is suggested to use as the criterion the ratio of “the return on equity by way of undistributed earning” for the value-oriented companies in the dynamic growth branches and “the return on equity” for the enterprises that work in stable branches.

Катаєв А. В. Проблеми вибору критеріального показника розвитку вартісно-орієнтованих підприємств в Ураїні / А. В. Катаєв, В. С. Лакуста // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 52–61. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review