Проаналізовано російсько-українські взаємин у рамках Співдружності незалежних держав протягом 1990-х років. У дослідженні відображено коментарі російської громадсько-політичної думки з приводу участі України в інтеграційних процесах СНД під егідою Росії. The article analyzed the Russian-Ukrainian relationship in the framework of the Commonwealth of the independent states during 1990th years. The research showed different points of view of Russian public-political elite about the participation of Ukraine in an integral process of the Commonwealth of the independent states under the aegis of Russia.

Банах В. М. Російська суспільно-політична думка 1990-х рр. про участь України в інтеграційних процесах СНД / В. М. Банах // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 652 : Держава та армія. – С. 161–166. – Бібліографія: 31 назва.