Програмно-технологічний комплекс «Облік кадрів ВНЗ»

Thumbnail Image

У доповіді приведені результати впровадження в НТУУ «КПІ» програмно-технологічного комплексу «Облік кадрів вищого навчального закладу» (ПТК «ОК ВНЗ»). Надається визначення та призначення впровадження ПТК «ОК ВНЗ». Розкриваються основні цілі та функціональні задачі в складових: «Кадровик», «Звіти», «Статистика», тощо. Узагальнено наведено принцип роботи кожної з функціональної складової ПТК «ОК» та їх основні можливості. The report gives the results of Software- technological complex “University personnel records” (STC “UPR”) implementation. Definition and purpose of STC “UPR” implementation are given. Main aims and functional tasks of such components as "HR", "Reports", "Statistics" are described. Operation principle of each STC “UPR” functional component are shown as well as their key features.

кадри, особова справа, робота, доплати, надбавки, співробітник, personnel, personal record, work bonuses, job, allowances, staff

Савицький А. Програмно-технологічний комплекс «Облік кадрів ВНЗ» / А. Савицький, О. Габзовська, А. Максимюк // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 101–103.

Endorsement

Review