Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Визначається відношення повної потужності складових неперервного спектра до повної потужності дискретного спектра імпульсного випадкового процесу з детермінованим тактовим інтервалом, що розподілений за рівномірним законом. At present article it is determines the ratio of continuous spectrum constituents full power to discrete spectrum full power of pulse casual process with determine time interval which distributed for even law.

Костів О. Потужність імпульсного випадкового процесу з детермінованими тактовими інтервалами / О. Костів, Т. Смердова // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 3–5. – Бібліографія: 1 назва.