Тенденції зміни витрат на утримання житлового фонду

Розглянуто основні параметри стану житлового фонду на прикладі міста Львова. Виявлено найбільш поширені проблеми експлуатації житла на сучасному етапі розвитку економіки та розкрито можливі напрямки їх вирішення. Key parameters of a condition of an available housing on an example of city of Lviv are considered. It is revealed the most widespread problems at the present stage of development of economy at operation of habitation and possible directions of their decision are opened.

Процак К. В. Тенденції зміни витрат на утримання житлового фонду / К. В. Процак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 72–76. – Бібліографія: 6 назв.