Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено основні зовнішні та внутрішні фактори, які впливають на діяльність бірж в реальній економічній ситуацп. Наведено напрямки оптимізації впливу даних чинників на функціонування біржового ринку. The article contains researches of main outward and inside factors, which have influence on the exchange’ activity at real economic situation. The directions of optimisation of the influence of this factors on exchange’ market function is show in it.

Машлій Г. Б. Дослідження факторів впливу зовнішнього та внутрішнього середовища на біржову діяльність / Г. Б. Машлій // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 149–156. – Бібліографія: 5 назв.