Особливості знецінення основних засобів унаслідок морального зношування

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається вплив факторів мікро- та макромаркетингового середовищ підприємства, що викликає так зване моральне зношування основних засобів та відносне погіршення параметрів їх функціонування, а також дається характеристика особливостям знецінення основних засобів унаслідок морального зношування. In the article by the author influence of factors macro and micromarketing ambience of enterprise, that causes an obsolescence of main means and relative derating of their operation are considered, the particularities a devaluation of main means by moral of the obsolescence are given.

Саган Т. Л. Особливості знецінення основних засобів унаслідок морального зношування / Т. Л. Саган // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 123–133. – Бібліографія: 10 назв.