Національний університет "Львівська політехніка"

У статті розглянуто використання бібліотеками ВНЗ можливостей соціальної мережі Facebook, як нового засобу комунікацій із користувачами через мережу Інтернет, виявлено наявні недоліки та зроблено припущення щодо їх причин. Facebook social network capabilities and its usage by educational institution’s libraries as a new way of Internet communication are presented. Current drawbacks are revealed and assumptions about their reasons are made.

бібліотека ВНЗ, зв’язки із громадськістю, Інтернет, соціальна мережа, Facebook, educational institution’s library, public relations, social network, Facebook

Назаровець М. А. Використання комунікаційних можливостей соціальної мережі Facebook бібліотеками ВНЗ / М. А. Назаровець // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 183-190. - Бібліографія: 7 назв.