Застосування теорії систем у стратегічному плануванні

Розглянуто еволюцію розвитку системних ідей і їх використання в управлінні, зокрема, стратегічному плануванні. Наведено основні поняття, закономірності, принципи систем у контексті розвитку стратегічного планування як вітчизняних, так і закордонних науковців, показано суть систем стратегічного планування, визначено її особливості, переваги застосування, а також зазначено можливості складності й додаткові вимоги, які можуть перешкодити для впровадження такої системи. The evolution of development of system ideas and their use is considered in management, in particular, strategic planning, basic concepts, conformities to the law, principles of the systems, are resulted in the context of development of the strategic planning, the last researches in the systems of the strategic planning of domestic and oversea research workes are are analysed, of application, are certain, and also the possible complication are marked and additional requirements which can prevent for introduction of such system.

Тригоб’юк С. С. Застосування теорії систем у стратегічному плануванні / С. С. Тригоб’юк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 112–117. – Бібліографія: 7 назв.