Аналіз тепло- і масообміну у пластинчастих гігроскопічних теплообмінниках

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Виконано теоретичне обґрунтування та прогноз інтенсифікації процесів тепло- і масообміну у теплообмінниках, виготовлених з гігроскопічних горбистих прокладок (для зберігання та транспортування яєць), і розроблених на їхній базі системах прямого (ПВО) та непрямого (НВО) випарного охолодження повітря. Розроблена фізична модель переносу взаємодіючих середовищ (вологи та припливного вентиляційного повітря). Обґрунтовано оосновні параметри та критерії оцінки ефективності підготовки повітря у таких теплообмінниках. In this article theoretical basement and suggestion of heat and mass exchange processes intensification in heat exchangers and systems of direct and indirect vapor cooling of air that are made of hygroscopic wave layers (for eggs storage and transportation) is carried out. Physical model of processes transfer interactive indoor air flows (wet and supply ventilation air) has been developed. Base characteristics and criteria of air treatment efficiency in such heat exchangers estimation are based.

Латик В. С. Аналіз тепло- і масообміну у пластинчастих гігроскопічних теплообмінниках / В. С. Латик, Т. Т. Макаревич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 213–216. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review