Технологія отримання корпусів кранів з бронз у результаті екзотермічних реакцій

Наведено результати отримання мідних сплавів нетрадиційною технологією термітного виплавляння. Теоретичні та експериментальні дослідження підтверджують можливість здійснення плавлень у металотермічних реакторах із збільшенням об’ємів завантаження шихти. Для покращання техніко-економічних показників технології синтезу використовується мливо бронзової та алюмінієвої стружки. The article under consideration deals with the possibilities of creating materials at the expense of "non-traditionally" technology, which contain, metallothermy and self-propagating high-temperature synthesis. A special attention is being paid to thermit mixtures in order to get copper alloys – bronzes and their practical application in production.

Жигуц Ю. Ю. Технологія отримання корпусів кранів з бронз у результаті екзотермічних реакцій / Ю. Ю. Жигуц // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 117-122.