Thumbnail Image

Розглядаються основні підходи до об’єднання синтаксису різнорідних даних у системах електронного контент-бізнесу на основі трансляції, гомогенізації та уніфікації правил їх зображення.Basic ways for integration of heterogeneous data syntax in environment of contentbusiness systems based on their translation, homogenization and unifying of data presentation rules are considered in proposed paper.

Берко А. Ю. Методи інтеграції синтаксису різнорідних даних у системах електронного контент-бізнесу / А. Ю. Берко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 621 : Інформаційні системи та мережі. – С. 19-28. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review