Моделювання роботи термоперетворювача в динамічному режимі

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Термоперетворювач подається як чотириполюсник. Запропоновано шлях визначення елементів матриці чотириполюсника. Термопреобразователь представлено как четырехполюсник. Предложен путь определения элементов матрицы четырехполюсника. Thermotransduser as fourpoled unit is presented and the matrix elements values determination ways are proposed.

Столярчук В. Моделювання роботи термоперетворювача в динамічному режимі / Володимир Столярчук // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 85–87. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review