Етичні проблеми в контексті постмодернізму

Проаналізовано багато концепцiй постмодернізму і пост-постмодернізму в царині етики: пріоритету групової моралі над індивідуальною; моралі як соціальної конструкції; нарративності моралі тощо. Показано, як в цих концепціях трансформуються кризові явища сучасного суспільства. The article contains the analysis of the ethical problems interpretation in postmodernism and after-postmodernism: paramount of groups moral in compare individual moral; moral as social construction; moral as the narrative and so on. Authors show how the social crisis transforms postmodernism interpretation.

after-postmodernism, номада, постмодернізм, трайбалізм, хюбріс, nomad, postmodernism, tribal, hubris

Повторева С. Етичні проблеми в контексті постмодернізму / Світлана Повторева, Віктор Савельєв // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 550 : Філософські науки. – С. 30–36. – Бібліографія: 21 назва.