Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Boundary problems for characteristics of quasisteady electromagnetic field in ferromagnetic solids described by quasilinear parabolic differential equations are formulated. Сформульовано граничні задачі для характеристик квазіусталеного електромагнітного поля у феромагнітних тілах, які описуються квазілінійними диференціальними рівняннями параболічного типу.

Диференціальні рівняння, які описують квазіусталене електромагнітне поле у феромагнітних тілах / О. Гачкевич, О. Дзюбачик, Р. Івасько, З. Касперський, М. Солодяк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 56–61. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review