Розроблення компенсаційних пакетів як елемент ефективної мотивації працівників

Thumbnail Image

Розглядаються підходи до аналізу теорії і практики застосування компенсаційних пакетів з метою мотивації продуктивної діяльності працівників керівного складу організацій. Також звертається увага на ефективність використання цих компенсаційних пакетів. In the article different variants of compensation packets application are observed. They are overviewed for executive managers and under their influence for different efficiency of human resources motivation.

Любомудрова Н. П. Розроблення компенсаційних пакетів як елемент ефективної мотивації працівників / Н. П. Любомудрова, Л. Р. Струтинська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 170–175. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review