Новий підхід до управління соціально-економічними системами мікрорівня

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На засадах системно підходу узагальнено теоретичні розробки і практичний досвід формування шляхів координації співпраці людей у соціально-економічних системах мікрорівня; досліджено концепцію управління як невід`ємну складову системи; обґрунтовано системне мислення щодо упорядкування структур реальних суб`єктів господарювання та сформульовано рекомендації для керівників в умовах кризових явищ. On the basis of a systematic approach are generalized theoretical elaborations and practical experience of the ways formation of people cooperation coordination in socioeconomic microlevel systems ,is conducted the research of management conception as an system integral part ; is sounded the systemic thinking in regard to the regulation of the real subject structures in economy and also are formed the recommendations for the administrators under crisis conditions.

господарюючий суб`єкт, проблемна ситуація, системне мислення, структура, зв`язки, самореалізація, major subject, problematical situation, systemic thinking, structure, bonds, self-realization

Пащенко І. Н. Новий підхід до управління соціально-економічними системами мікрорівня / І. Н. Пащенко, Л. І. Чернобай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 374–378. – Бібліографія: 9 назв.