Видавництво Львівської політехніки

The approach to promotion of the education departments by means of official web site and social networks (Facebook and Twitter) is proposed in this paper. The strategy of advertising campaign of education departments in social networks is planned.

соціальна мережа, соціальні комунікації, відділ освіти, представництво у WWW

Сойко К. Забезпечення інформаційної діяльності відділу освіти в соціальних середовищах комунікації / Катерина Сойко, Юрій Сєров // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 110–111. – Бібліографія: 12 назв.