Розглянуто віртуальну лабораторію комп’ютерних ігор під назвою SAUDAI – інноваційні методи навчання студентів ІТ-напрямів, що спонукають до самостійного вивчення матеріалу та породжують цікавість студентів до навчання та наукових досліджень.
The paper discusses virtual computer game laboratory named SAUDAI – innovative methods of teaching students of the IT trends which will encourage them to learn and generate students’ interest for learning and research.

інноваційні методи навчання, навчання студентів, ІТ, гра, innovative teaching methods, students studying, IT, game

Шаховська Н. Б. Розроблення архітектури інтелектуальної системи на основі інноваційних методів навчання студентів / Н. Б. Шаховська, В. А. Висоцька, О. О. Скотар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 872. — С. 220–228.