Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розв’язана задача побудови моделі деформації стрічкопровідної системи із жорсткими зв’язками ведучих пар циліндрів із врахуванням послідовного випередження їх швидкостей, яка обчислюється інтегруванням на інтервалі часу приросту швидкості. Наведені результати комп’ютерного симулювання. Untied task of construction of model of deformation of the conductribbon system with the hard copulas of nchorwomens of pairs of cylinders with consideration of the successive passing of their speeds, which is calculated by integration on interval of speed increase time. Led results of computer simulation.

Дурняк Б. В. Модель видовження рухомої стрічки в стрічкопровідних системах із випередженням швидкості ведучих пар рулонних ротаційних машин / Б. В. Дурняк, І. М. Луцків // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 33-40. – Бібліографія: 10 назв.