Моделювання роботи гідравлічного привода

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано структуру моделі гідравлічної системи, адаптованої для використання програмного пакета MatLab Simulink. Наведено функціональні схеми як системи загалом, так і окремих її складових, розглянуто можливості застосування моделі під час проектування, оптимізації та випробовування системи. Предлагается структура математической модели гидравлической системы, адаптированной к использованию программного пакета MatLab Simulink. Дано функциональные схемы как системы в целом, так и ее составных частей, рассмотрены возможности использования модели при проектировании, оптимизации и испытаниях системы. Structure of a hydraulic system’s MatLab Simulink model is presented. Functional schemes of the entire system and its elements are given as well as possible applications for design, optimization and tests described.

Олексюк Я. Моделювання роботи гідравлічного привода / Ярослав Олексюк, Орест Івахів // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2005. – Випуск 65. – C. 76–80. – Бібліографія: 5 назв.