Thumbnail Image

У статті сформовано систему положень, які повинні враховуватись при розподілі повноважень між центром та регіонами. Розглядаються питання контролю за здійсненням місцевого самоврядування як з боку держави, так і з боку населення регіону The system of state and regional regulation is formed. The problems of the local self regulation are considered.

Галіней І. М. Проблеми удосконалення регіональної політики в період формування ринкових відносин / І. М. Галіней // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 286–291.

Endorsement

Review