Якість неруйнівного методу аналізу адгезійних зв’язків

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Викладено теоретичні основи неруйнівного методу визначення енергетичних характеристик міжфазних шарів у системі металева підкладка – діелектрична плівка з урахуванням зондування поверхні розділу інфрачервоними променями. Обґрунтувано вищу якість запропонованого методу порівняно з руйнівним методом мікровтискування на основі порівняння кількості потенційно визначальних параметрів. Theoretical bases of nondestructive method of definition of power characteristics of interphase layers in system a metal substrate - a dielectric film are submitted in view of sounding an interface by infra-red beams. The substantiation of the first-rate quality of the offered method concerning a destroying method of microcave-in is resulted on the basis of comparison of number of potentially determined parameters.

Столярчук П. Г. Якість неруйнівного методу аналізу адгезійних зв’язків / П. Г. Столярчук, П. М. Сопрунюк, В. М. Юзевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 3–9. – Бібліографія: 17 назв.